6 kwi 2014

Marzy mi się ławica kobiet, które podążają swoimi ścieżkami, ale chcą się podzielić wiedzą, doświadczeniem, sobą. Ponieważ uważam, że wszystko co sobie wyobrazimy jesteśmy w stanie zrealizować opublikowałam na blogu aleLarmo post pod etykietą: wspierajmy się. Chwilę później zaprosiłam dwie, nieznane mi wcześniej blogerki do współpracy: Manufakturę Rozwoju i Bliżej Mamy. 

Chcemy dotknąć rzeczywistości, która czasami nas ogranicza. Emocji, które towarzyszą codzienności kobiet zanurzonych w trudzie wychowywania dzieci oraz próbie sprostania oczekiwaniom świata. 

Zaproszone blogerki entuzjastycznie odpowiedziały na propozycję współpracy. Manufaktura rozwoju natychmiast przygotowała logo akcji. Bliżej Mamy zredagowała piękny post w temacie dlaczego warto się wspierać. Dziękuję Dziewczyny za Wasz udział w projekcie. Dzięki Wam jest on bogatszy i pełniejszy. 

Z tego miejsca zapraszam wszystkie mamy do lektury tekstów, które będą się pojawiać raz w miesiącu na blogach: aleLarmo, Bliżej Mamy,  Manufaktura Rozwoju. 

Gorąco zachęcam do aktywnego uczestniczenia w projekcie.  W związku z tym proponuję poniedziałki pod szyldem: WSPIERAJMY SIĘ... Mamy. Kto ma ochotę podzielić się esencją swoich doświadczeń bądź wsparciem niech zostawi link do swojego bloga, z krótką informacją wskazując temat, który spotkamy u niego w poniedziałek: np: fotografia, makijaż, stylizacja, rozwój osobisty, dziecko, kuchnia, wnętrza, kino, książka, szycie itp. 

Z pewnością znajdą się Mamy, które będą chciały podążać śladami wiedzy oraz doświadczeń innych. Razem znaczymy więcej. 

Sylwia z bloga aleLARMO

1 komentarze: